Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Kategorie

Producenci

Wysyłka

Wysyłka zamówienia odbywa się w dniu roboczym następującym po złożeniu zamówienia, a w przypadku przedpłaty na konto - po wpłynięciu zapłaty na nasze konto.

W przypadku braku zamówionego towaru na stanie magazynu kontaktujemy się z klientem w celu poinformowania o terminie dostępności produktu i podjęcia przez klienta decyzji o oczekiwaniu na zamówiony produkt.

Zamówienia wysyłamy kurierem. Maksymalna waga paczki to 31,5 kg (wraz z opakowaniem). Jeśli waga ta zostanie przekroczona, to zamówienie zostanie wysłane w dwóch (lub więcej) paczkach.

Istnieje możliwość wysyłki Pocztą Polską Paczką Mini, ale tylko dla niewielkich, raczej płaskich przedmiotów o wadze do 2 kg (np. zabawki, przysmaki czy akcesoria). W opisie dłuższym produktów znajduje się informacja czy mieści się on w Paczce Mini. Wymiary opakowania Paczki Mini wynoszą 25 cm x 36 cm x 5 cm.

Możliwy jest odbiór osobisty towaru pod adresem Sklepu lub na terenie Zielonej Góry po uprzednim uzgodnieniu z Właścicielem Sklepu terminu i miejsca.

Dostawa

Dostawa zamówienia następuje do 2 dni roboczych od nadania przesyłki.

Płatności

Przyjmujemy płatności przelewem na konto bankowe oraz za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Przy przedpłacie na konto prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu.

Deutsche Bank Polska SA
Oddział Zielona Góra Pl. Bohaterów 4
71 1910 1048 2408 0042 9150 0001

Koszty wysyłki

 

Waga paczki

Paczka MINI
- przedpłata na konto

(Cena za 1 paczkę)

Kurier
- przedpłata na konto

(Cena za 1 paczkę)

Kurier
- za pobraniem

(Cena za 1 paczkę)

do 2 kg

11,50 zł

15,00 zł

21,00 zł

do 31,5 kg

---------
UWAGA!

Dla zamówień o wartości 250 zł i więcej (nie wliczając kosztów wysyłki) dostawa gratis.


Projekt i wykonanie: Sklepy PrestaShop
Przeglądaj wersję mobilną strony